logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

SZLACHETNA PACZKA TRAFIŁA DO RODZINY

Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!
Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina, wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

 

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

W przypadku tej rodziny dostarczenie paczek było emocjonujące, nawet śnieg i zaspy nas nie powstrzymały. Nie obyło się jednak bez emocji, gdyż Pani Wioletta po wniesieniu wszystkich paczek z wrażenia i pozytywnych emocji nam zasłabła. Jestem w paczce siódmy już raz i czegoś takiego jeszcze nie przeżyłem. Kiedy w końcu po otwarciu okien i kiedy Pani Wiola doszła do siebie, to rozpłakała się z radości, a w momencie w jej ślady poszła jej mama, która na widok garnków aż wypieków dostała, stwierdziła: „mi nikt nigdy nic za darmo nie dał, a tu taka niespodzianka na stare lata”. Kiedy pani Wiola znalazła suszarkę popatrzyła na mnie zdziwiona „o jeny ona też moja?”. Synowie byli bardzo zawstydzeni i nie mówili zbyt dużo, ale ochoczo przymierzyli kurtki które były idealne dla nich.

Co chce przekazać wolontariusz?

Cieszę się, że mogłem być posłańcem Szlachetnej Paczki i przekazać wszystko rodzinie. Dawno nie widziałam takich ogromnych emocji, jak tutaj. Radość i wzruszenie Pani Wioletty było szczere i wzruszające. Życzyłbym wszystkim wolontariuszom, takich darczyńców jak Państwo. Dziękuję za współpracę i życzę wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Ja jestem tak wzruszona, że nie wiem co mówić. Mi nikt nigdy nie pomagał, zawsze wszystko swoimi siłami, a tu taka ogromna niespodzianka i tyle wzruszenia. Darczyńca to musi być dobry człowiek, wrażliwy na los innych, niech go Bóg błogosławi i mu darzy we wszystkim co robi.

Dziękujemy!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Comments are closed.