logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

23 października w naszej szkole odbył się egzamin  na kartę rowerową. Uczniowie klas V w ramach lekcji techniki poznawali przepisy ruchu drogowego, które umożliwiły zdanie części teoretycznej. W październikowy poranek przystąpili do egzaminu praktycznego polegającego na pokonaniu miasteczka ruchu drogowego zgodnie z wyznaczoną trasą i z zachowaniem przepisów. Nad przebiegiem czuwał mł. asp. Piotr Pawłowski, policjant z iwonickiego posterunku policji.

Podziękowania kierujemy także do asp. sztab. Maciej Żebrak – kierownika Posterunku Policji w Iwoniczu-Zdroju za zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu w/w egzaminu. Korzystając z okazji, pragniemy podziękować wszystkim funkcjonariuszom iwonickiej policji za udział w pogadankach i szkoleniach mających na celu uświadomienie naszym uczniom zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

Comments are closed.