logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

PODZIĘKOWANIE OD PCK

Nasza szkoła otrzymała podziękowanie za wieloletnią pracę na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża. Podziękowanie i puchar przekazały prezes Rejonowego Oddziału PCK w Krośnie – p. Ewa Wajs oraz kierownik Biura Oddziału Rejonowego PCK w Krośnie – p. Justyna Puchyrska-Urbanek.

Wyróżnienie, które otrzymała nasza szkoła, jest w głównej mierze zasługą opiekuna Szkolnego Koła PCK, p. Agnieszki Dziuby. W swojej pracy wychowała wiele pokoleń uczniów, którzy nie tylko podczas nauki w naszej szkole włączają się do pracy w PCK. Wielu absolwentów kontynuuje swoje działania, będąc uczniami szkól średnich. Podziękowania należą się także rodzicom, którzy poświęcając swój wolny czas, włączają się i pomagają naszej młodzieży realizować podjęte akcje.

Comments are closed.