logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

NIESPODZIEWANY I WAŻNY GOŚĆ W NASZEJ SZKOLE

Nie tylko absolwenci odwiedzają szkołę na Ispaku. Goszczą w niej również kuracjusze przebywający na leczeniu w iwonickim uzdrowisku. W listopadzie gościliśmy p. Andrzeja Wardziaka, pracownika Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. W imieniu dyrekcji muzeum p. Wardziak przekazał dyrektorowi szkoły wiele materiałów edukacyjnych oraz gadżetów. Książki i komiksy wzbogaciły księgozbiór naszej biblioteki. Natomiast gadżety, płyty CD z muzyką i filmem będą przeznaczone jako nagrody dla uczniów biorących udział w konkursach organizowanych w naszej szkole.

W imieniu dyrekcji, nauczycieli oraz całej społeczności szkoły dziękujemy Dyrekcji Muzeum II Wojny Światowej za tak miły gest.

Comments are closed.