logo

tel. (013) 435 08 20

spiwozdroj@poczta.onet.pl

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

Ogłoszenia

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

FESTYN RODZINNY - PARAFIADA 2018

PROTOKÓŁ X EDYCJI "KROŚNIEŃSKICH PÓL NADZIEI"

AKCJA "ODDAJ SWÓJ TELEFON KOMÓRKOWY" ZAKOŃCZONA

PROGRAM REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH

ZAPISY DZIECI DO KLASY PIERWSZEJ

„POMYSŁOWY ROK” W KLASIE DRUGIEJ

"PIERNICZKI DLA KROŚNIEŃSKIEGO HOSPICJUM" - PROTOKÓŁ

PO RAZ III SZLACHETNA PACZKA W NASZEJ SZKOLE

ZBIÓRKA ZUŻYTYCH TELEFONÓW

W ramach akcji „Sprzątania świata 2017”, zbieramy zużyte telefony komórkowe. Telefony można składać w świetlicy szkolnej sala 11. Termin zbiórki do 17.11.2017r.

OGÓLNOPOLSKA AKCJA "MISIE RATOWNISIE"

Nasza szkoła uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Misie Ratownisie”. Akcja trwa do 9 grudnia. Celem jest zbiórka pluszaków dla dzieci poszkodowanych w wypadkach i pożarach. Po zakończeniu akcji zabawki będą przekazane służbom ratunkowym i policji.

Misie mogą być nowe oraz używane (w dobrym stanie) w różnych rozmiarach. Koordynatorem akcji w naszej szkole jest p. Agnieszka Dziuba.

MUZEUM HISTORII IWONICKIEGO NARCIARSTWA

W Szkole Podstawowej w Iwoniczu-Zdroju powstaje Muzeum Historii Iwonickiego Narciarstwa. Dyrekcja szkoły zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie w/w inicjatywy. Przekazywanie pamiątek pozwoli ocalić i zachować je dla przyszłych pokoleń Iwoniczan. Eksponaty prosimy przekazywać do sekretariatu szkoły, ul. Szkolna 2.

Telefon kontaktowy: 134350820

PODZIĘKOWANIE

„WSZYSTKO DLA DZIECI”

SŁODKI KĄCIK

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Uroczysta inauguracja roku szkolnego w sali gimnastycznej – 4.09.2017r (poniedziałek) godz. 8:00.

Msza św. dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum      – 4.09.2017r (poniedziałek) godz. 16:30

PODZIĘKOWANIA DLA BURMISTRZA GMINY IWONICZ-ZDRÓJ P.WITOLDA KOCAJA

Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Mariusz Kopczyk w imieniu całej społeczności szkolnej pragnie podziękować Panu Burmistrzowi Witoldowi Kocajowi za wsparcie finansowe, które umożliwiło zakup dodatkowego wyposażenia przyszkolnego placu zabaw.

Dziękujemy również za uwzględnienie w planach rozwoju gminy  przebudowy drogi dojazdowej do szkoły. Jesteśmy przekonani, że inwestycja ta zwiększy bezpieczeństwo naszych uczniów.

PODZIĘKOWANIA DLA OSP W IWONICZU-ZDROJU

Dyrektor Szkoły Podstawowej p. Mariusz Kopczyk składa podziękowania prezesowi OSP w Iwoniczu –Zdroju p. Janowi Kindelskiemu oraz wszystkim strażakom za wykonane prace porządkowe w budynku szkolnym.

PODZIĘKOWANIE OD RODZICÓW FRANIA

FESTYN RODZINNY - 4.06.2017r

FESTYN RODZINNY - 4.06.2017r

POMÓŻMY FRANKOWI

POMÓŻMY FRANKOWI – ZBIERAJMY PLASTIKOWE ZAKRĘTKI

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia dającego radość, pokój i nadzieję. Wszelkiej pomyślności z serca życzy Dyrektor Zespołu Szkół

IX EDYCJA "KROŚNIEŃSKICH PÓL NADZIEI" - protokół

OGŁOSZENIE

POMÓŻ KROŚNIEŃSKIEMU HOSPICJUM

Poniższy list został skierowany do Dyrektorów Placówek Oświatowych oraz Opiekunów Wolontariuszy Krośnieńskich „Pól Nadziei”

Krosno, 31.01.2017r

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum serdecznie dziękuje za dotychczasową współpracę w organizowaniu działań na rzecz wspierania Krośnieńskiego Hospicjum. Jednym z istotnych celów statutowych naszej organizacji jest zbieranie środków finansowych dla tej tak bardzo potrzebnej chorym placówki. Do tej pory organizowaliśmy kwesty w ramach Krośnieńskich Pól Nadziei, które tradycyjnie już 9 lat odbywają się w Palmową Niedzielę przed Świętami Wielkanocnymi. Ponadto od kilku lat prowadzimy zbiórkę płodów rolnych w październiku, „Świąteczne pierniczki” przed Bożym Narodzeniem oraz kwestę w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w ramach obsługi szatni.

W ubiegłym roku uzyskaliśmy status organizacji pożytku publicznego i od początku 2017 roku, mamy możliwość zbierania 1% podatku dochodowego.

W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o rozprowadzenie wśród wolontariuszy z Waszej placówki kalendarzyków z naszym numerem KRS, a także numerem konta bankowego aby przekazali je swoim rodzicom, krewnym i znajomym, którzy przy rozliczeniu rocznym PIT mogliby przekazać swój 1% na rzecz naszego Towarzystwa.

Informujemy także, że jesteśmy organizacją non profit i wszystkie zebrane środki przekazujemy na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum im. św. Jana z Dukli. Liczymy na pomoc z Waszej strony i dalsze wspieranie naszych działań na rzecz potrzebujących i chorych.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Prezes Zarządu

Krzysztof Smerecki

  

Adres, nr KRS oraz konto bankowe

TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ KROŚNIEŃSKIEGO HOSPICJUM

Grodzka 45a

38-400 Krosno

KRS 0000397457

PBS o/Krosno nr 31 8642 1083 2002 8323 4547 0001

PODZIĘKOWANIA