logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

Ogłoszenia

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

PARAFIADA - festyn rodzinny

ZWROT KSIĄŻEK I PODRĘCZNIKÓW DO BIBLIOTEKI

SPOTKANIA KLASOWE WYCHOWAWCÓW Z RODZICAMI

W środę 8.V.2019r o godz. 16:30 odbędą się klasowe spotkania wychowawców z rodzicami.

PATRONAT HONOROWY V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

AKCJA STRAJKOWA

INFORMACJA O DNIACH WOLNYCH

PODZIĘKOWANIE DLA ZSG-H

LIST PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY

ZAPROSZENIE NA OBCHODY ROCZNICOWE PATRONA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

PROGRAM REKOLEKCJI W SZKOLE PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM

ZAPISY DZIECI DO KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zapisy dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2019/2020. Szczegółowe informacje na grafie poniżej.

Karta zapisu dziecka do klasy I jest do pobrania pod linkiem

http://spiwozdroj.pl/index.php/informacje/nabor/

SPOTKANIE Z RODZICAMI – PODSUMOWANIE WYNIKÓW DYDAKTYCZNO–WYCHOWAWCZYCH ZA I SEMESTR

24 stycznia(czwartek) od godz. 16:30 odbędą się indywidualne spotkania z wychowawcami. Na spotkaniach wychowawcy przedstawią wyniki dydaktyczno-wychowawcze za I semestr.

 

Harmonogram spotkań:

 • klasa I SP – sala 26
 • klasa II SP – sala 27
 • klasa III SP – sala 25
 • klasa IVa SP – sala 12
 • klasa IVb SP – sala 22
 • klasa V SP  – sala 25
 • klasa VI SP  – sala 29
 • klasa VII SP  – sala 6
 • klasa VIII SP – sala 21
 • klasa III Gim. – sala 8

 

W tym samym czasie dla uczniów klas IV-VIII SP i III Gim. odbędzie się zabawa karnawałowa. Termin zabawy karnawałowej dla klas I-III SP zostanie ustalony po konsultacji z rodzicami.

LIST GŁÓWEGO INSPEKTORA SANITARNEGO I KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI DOTYCZĄCY POMOCY W PRZECIWSTAWIENIU SIĘ ZJAWISKU UŻYWANIA SUBSTANCJI PSYCHOAKTYWNYCH

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ SKIEROWANY DO DYREKTORÓW SZKÓŁ I PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W ZWIAZKU Z ROZPOCZYNAJACYMI SIĘ FERIAMI ZIMOWYMI

ZASADY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH I PONADGIMNAZJALNYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

„SZLACHETNA PACZKA 2018”

Rozpoczynamy akcję „Szlachetna paczka 2018”. Wybraliśmy rodzinę której chcemy pomóc. Poniżej znajdziecie dokładne informacje o sytuacji życiowej wybranej rodziny i ich potrzebach. Część z wymienionych rzeczy została już zakupiona, ale wiele jeszcze pozostało do kupienia. Zachęcamy wszystkich chętnych do włączenia się do tej tak szlachetnej akcji.

„SŁODKI KĄCIK”

W ramach działań związanych ze „Szlachetną paczką”, klasa VI organizuje 28.11.2018r „Słodki kącik”. Całkowity dochód zostanie przekazany w/w akcję. Zachęcamy wszystkich do zakupu słodyczy – sala 29.

PODZIĘKOWANIE DLA p. ANNY NYCZ NAUCZYCIELKI ZSGH W IWONICZU-ZDROJU

UDZIAŁ W AKCJI "REKORD DLA NIEPODLEGŁEJ"

9.11.2018r o godz.11:11 w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości nasza szkoła włączy się do akcji „Rekord dla Niepodległej”.

GMINNY PROJEKT FINANSOWANY Z FUNDUSZU EUROPEJSKIEGO

Nasza szkoła uczestniczy w gminnym projekcie  „Poprawa jakości kształcenia”. Projekt jest realizowany 1.08.2018r do 30.06.2020r. Dokładne informacje na grafice.

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORÓW WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU „MOJE WAKACYJNE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ”

NIEBEZPIECZNA GRA W INTERNECIE

W internecie pojawiła się kolejna niebezpieczna gra pn. „Momo Challenge”. Jest ona rozpowszechniana przez internetowe media społecznościowe, jak również komunikatory (WhatsApp, Snapchat, YouTube). Ta niebezpieczna i destrukcyjna gra jest swojego rodzaju następcą, (w zmodyfikowanej formie) popularnej w ubiegłym roku gry pod nazwą Niebieski Wieloryb (ang. Blue Whale Challenge). Więcej szczegółów na grafice zamieszczonej do ogłoszenia.

OBCHODY ROCZNICOWE KU PAMIĘCI KS. JANA RĄBA

16.03.2019r. obchodzić będziemy 30 rocznicę śmierci i 100 rocznicę urodzin patrona naszej szkoły ks. Jana Rąba. W tym dniu planowane są obchody rocznicowe w kościele parafialnym w Iwoniczu-Zdroju oraz w naszej szkole. Oto list skierowany od organizatorów do całej społeczności naszej miejscowości wraz z programem obchodów.

SŁODKI KĄCIK NA PRZYTULISKO OTOZ ANIMALS

W piątek Samorząd Uczniowski zorganizował „słodki kącik”, z którego dochód przeznaczony zostanie w całości na przytulisko OTOZ Animals w Krośnie.  Uczniowie zebrali 250 zł.

„SŁODKI KĄCIK” NA KROŚNIEŃSKIE PRZYTULISKO OTOZ ANIMALS

Samorząd Uczniowski organizuje w dniu 12.10.2018r „słodki kącik”. Zapraszamy uczniów do odwiedzenia sali 29, w której przedstawiciele samorządu będą sprzedawać przygotowane przez siebie słodkości. Wszystkie łakocie są w cenie 2zł. Pozyskane środki w całości zostaną przekazane na krośnieńskie przytulisko „Animals”.

POMAGAMY PSOM I KOTOM Z PRZYTULISKA OTOZ ANIMALS

Drodzy uczniowie, zima zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, prosimy Was o wzięcie udziału w zbiórce organizowanej dla psów i kotów z przytuliska w Krośnie. Cześć z nich znajdzie swój dom i osoby, które otoczą je swoją opieką. Dla wielu z nich przytulisko pozostanie ostatnim miejscem ich pobytu. Prosimy chętnych o wsparcie OTOZ Animals.  Zbieramy: koce, ręczniki, kołdry, poduszki, dywaniki, suchą i mokrą karmę.  Dary można składać w sali nr 29.

Samorząd Szkolny

SPOTKANIE Z RODZICAMI

W dniu 19.09.2018r(środa) odbędzie się spotkanie z rodzicami. Na wstępie o godz. 17:00 w sali gimnastycznej z rodzicami spotka się Dyrektor Szkoły, następnie odbędą się spotkania z wychowawcami

 • Klasa I – sala 26,
 • Klasa II – sala 27,
 • Klasa III – sala 24,
 • Klasa IVa – sala 12,
 • Klasa IVb – sala 22,
 • Klasa V – sala 25,
 • Klasa VI – sala 29,
 • Klasa VII – sala 6,
 • Klasa VIII – sala 21,
 • Klasa III Gim. – sala 8,

O godz. 18:00 spotkanie Trójek Klasowych z Dyrektorem Szkoły – sala nr 14.

Zapraszamy wszystkich rodziców.

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się 3.09.2018r, o godz. 8:00 w sali gimnastycznej. W tym samym dniu zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli na mszę św., która odprawiona będzie o godz. 16:30.

PODZIĘKOWANIA