logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

Osiągnięcia uczniów

SUKCES MARII NOZDRATENKO W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU JUDO

2 grudnia w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo dzieci. Wzięło w nim udział 210 zawodników z Polski i Słowacji.

Młodzi judocy rywalizowali w czterech kategoriach wiekowych U-8, 10, 12 i 14 lat.

Bardzo dobrze we wspomnianych zawodach zaprezentowała się uczennica naszej szkoły Mariia Nozdratenko, która w kategorii wagowej 25 kg zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTCZNYM DLA OLIWII

25.10.2023r w Szkole Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie odbyło się podsumowania I edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moja Niepodległa”.

Na konkurs wpłynęło 227 prac uczniów z 22 szkół powiatu krośnieńskiego. Jurorzy postanowili nagrodzić i wyróżnić 30 autorów prac plastycznych. Wśród wyróżnionych znalazła się praca uczennicy klasy VI – Oliwii Wiernusz. Nagrodzone i wyróżnione prace były eksponowane 11 listopada w Dworze Szeptyckich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

IZA MAREK MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

12.10.2023r w Głogowie Małopolskim odbyła się III edycja Głogowskiego wyścigu kolarskiego im. Aleksandra Ładosia dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego.

Zawody były jednocześnie otwartymi Mistrzostwami MTB województwa podkarpackiego dla szkół podstawowych (klasa IV-VIII) i średnich (I-IV), chłopców i dziewcząt.

W kategorii szkół podstawowych, bardzo dobrze zaprezentowała się uczennica klasy VIII – Izabela Marek, która zajęła I miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

GMINNE ELIMINACJE XVI POWIATOWEGO KONKURSU POLSKIEJ PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

11.10.2023 r w sali kina Wczasowicz odbył się  gminny etap XVI Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowała Helena Mitas z kl. VIII. Podczas przesłuchań wykonała pieśń z repertuaru Anny German pt.  ,,Być może”. Helena zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się 27.10.2023 r, w Dukli.

SREBRNY MEDAL LIUDMYLI NOZDRATENKO

30.09.2023 i 1.10.2023r w Wieliczce odbył się IV Międzynarodowy Turniej Judo „Judo Salt Cup”. Do turnieju przystąpiło 210 zawodników, z 6 państw.  Wśród uczestników znalazła się uczennica naszej szkoły Liudmyla Nozdratenko, która w kategorii U12 zajęła II miejsce. To kolejny znaczący sukces. Gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy dalszych sukcesów sportowych i edukacyjnych.

DRUGIE MIEJSCE ZOSI W KONKURSIE PLASTYCZNYM

29 września odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego w ramach XX Karpackiej Nocy Nietoperzy. Tematem tegorocznego konkursu plastycznego był „Tajemniczy Świat Nietoperzy”. Uczennica naszej szkoły Zosia Uliasz z klasy II zdobyła II miejsce w kategorii form przestrzennych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE PLASTYCZNYM „Czyste Wody – Zdrowe Ryby”

Pod koniec ubiegłego roku szkolnego został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Czyste wody – Zdrowe ryby”. Organizatorem konkursu był Zarząd Okręgowy PZW oraz Komisja ds. Młodzieży w Krośnie. Komisja konkursowa wyróżniła pracę uczennicy klasy VI Natalii Pelczar . Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.