logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

SZKOLNE SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

6.12.2017 roku naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj wraz ze swoim orszakiem. Na początku  wizyty spotkał się w sali gimnastycznej z klasami I-III szkoły podstawowej. Uczniowie przywitali zacnego gościa krótkim programem artystycznym, na który składały się wiersze i piosenki. Występujący byli nagradzani przez Mikołaja drobnymi upominkami.

Po części oficjalnej św. Mikołaj udał się do sal lekcyjnych, aby wręczyć prezenty pozostałym uczniom naszej szkoły. Grzeczni przez cały rok byli nauczyciele i pracownicy obsługi, bo również otrzymali od św. Mikołaja upominki.

Wizyta była krótka, ale sprawiła wszystkim wiele radości. Z niecierpliwością oczekujemy na następne spotkanie, już za rok.

Comments are closed.