16 stycznia 2025r. uczniowie klas 4 i 5 mieli okazję przeżyć niesamowitą zimową przygodę w malowniczej Chyrowej. Był to dzień pełen radości i śmiechu!
Kulig z zaprzęgiem konnym prowadził nas przez zaśnieżone ścieżki, a wokół panował cudowny zimowy klimat. Po drodze nie zabrakło szaleństw na sankach, lepienia bałwanów i bitwy na śnieżki. Na zakończenie ogrzaliśmy się przy ognisku, piekąc kiełbaski i dzieląc się wrażeniami z całego dnia.
Dziękujemy wszystkim za udział i pomoc w organizacji – to był dzień pełen niesamowitych chwil!

