13 kwietnia przyłączyliśmy się do akcji charytatywnej Pola Nadziei. Jest to publiczna zbiórka pieniędzy na rzecz Hospicjum w Krośnie. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami tradycyjnie kwestowali przy kościele parafialnym w Iwoniczu-Zdroju. Tych, którzy wsparli kwestę, obdarowywali zrobionymi wcześniej żonkilami – symbolem wiosny, nadziei na nowe życie i mi wymagającymi opieki hospicyjnej. Akcja ma na celu propagowanie idei wolontariatu, bezinteresownej pomocy nieuleczalnie chorym oraz ich rodzinom. Staje się też okazją do budzenia wrażliwości, empatii, kształtowania postaw prospołecznych. W tym roku udało nam się zebrać 3105,67 zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto Towarzystwa Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeprowadzenie tej szlachetnej inicjatywy, bardzo dziękujemy.

