W dniu 30 kwietnia 2025 roku w naszej szkole odbyły się uroczystości z okazji 234 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji klasa VII przygotowała i zaprezentowała społeczności szkolnej i przedszkolnej montaż słowno – muzyczny uświetniony polonezem w wykonaniu uczniów klasy IV i III. Przypomniane zostały okoliczności i skutki uchwalenia tego doniosłego dokumentu.

