Dzień Chłopaka to wyjątkowa okazja, by sprawić radość uczniom w szkole. Dziewczynki wręczyły swoim kolegom w klasach drobne upominki. Dzień Chłopaka stał się okazją do zorganizowania różnych zabaw i konkursów w klasach I-III. Nie zabrakło słodkości, a w klasie II świętowano przy sałatce owocowej. Ten dzień był pełen radości i pozytywnej energii.

