W czwartek 27 listopada uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawczyniami po raz kolejny gościli w ZSGH w Iwoniczu-Zdroju, gdzie uczestniczyli w warsztatach zdobienia pierniczków, które będą wykorzystane w akcji charytatywnej na rzecz krośnieńskiego hospicjum. Młodzi wolontariusze zdobywali nowe umiejętności pod kierunkiem nauczycieli zawodu i przy wsparciu uczniów tamtejszej szkoły. Poświęcali własną uwagę, czas, energię i emocje na rzecz potrzebujących. Przez takie działania uczymy się tolerancji, współpracy, zrozumienia i wytrwałości, co jest niezbędne we wszystkich dziedzinach życia.
Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji ZSGH w Iwoniczu-Zdroju za ciepłe przyjęcie nas w progach szkoły, a Paniom prowadzącym zajęcia i młodzieży przekazujemy wyrazy uznania za profesjonalne przeprowadzenie warsztatów i stworzenie domowej, przyjaznej atmosfery.

