Jak co roku, również i w tym roku nasza szkoła przystąpiła do akcji ,, Szlachetna Paczka”.
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za ogromne zaangażowanie i otwarte serca. Wspólnie zebraliśmy artykuły spożywcze oraz środki czystości, a dodatkowo na konto Szlachetnej Paczki wpłaciliśmy 501,39zł.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Dobro wraca!

