12 października odbył się apel z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej. Na wstępie Dyrektor szkoły powitał zebranych nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz przedstawiciela Rady Rodziców. Po wystąpieniu dyrektora głos zabrała p. Monika Krauz, która w imieniu rodziców złożyła życzenia dla grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły. Część artystyczną przygotowała p. Joanna Bajorek-Grysztar wraz z uczniami klasy V. Na zakończenie apelu przedstawiono
[…]