11 lutego 2025r. w naszej szkole odbyło się kolejne już spotkanie z podróżnikiem z grupy „Trzask”. W tym roku Pan Krystian Pyrzak zabrał nas w podróż do dalekiej Korei Południowej. Dowiedzieliśmy się dlaczego są dwie Koree. Odwiedziliśmy Seul – stolicę kraju, miasto Busan i bardzo ciekawą przyrodniczo wyspę Jeju. Poznaliśmy egzotyczne dla nas tradycje i zwyczaje Koreańczyków, edukację najmłodszych, sposoby
[…]