15 kwietnia 2025 r. uczniowie klasy siódmej razem z wychowawcą i pedagogiem szkolnym pojechali na wycieczkę do Powiatowej Komendy Policji w Krośnie. Tam uczestniczyli w spotkaniu, którego celem było podniesienie poziomu świadomości prawnej dzieci i młodzieży oraz przeciwdziałanie ich demoralizacji. Uczniowie zapoznali się z zagrożeniami świata wirtualnego. Obejmowały one zagadnienia takie jak: cyberprzemoc, child grooming i sextortion. Policjanci przybliżyli młodzieży
[…]