22 maja Samorząd Uczniowski zorganizował słodki kącik, pełen domowych wypieków i słodkości przygotowanych z sercem przez uczniów, rodziców i nauczycieli. Cały dochód – 1640 zł – został przekazany na rehabilitację Mateusza Uliasza, absolwenta naszej szkoły, który uległ poważnemu wypadkowi. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję – kupując, piekąc, pomagając i promując nasze wydarzenie. Dziękujemy za Wasze wielkie serca!