W czwartek 13 czerwca r. dzieci klas I-III wraz z przedszkolakami wzięły udział w przedstawieniu teatralnym ,w wykonaniu aktorów Studia Małych Form Teatralnych KRAK-ART z Krakowa. Tym razem aktorzy zaprezentowali naszym dzieciom inscenizację pt. „Piraci i skarb pustyni”. Nasi widzowie byli nie tylko obserwatorami, ale też brali aktywny udział w tym teatralnym wydarzeniu, mogli oni bowiem zaprezentować się na scenie.
[…]