27 czerwca uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz ksiądz Bogdan Nitka proboszcz zdrojowej parafii zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby podsumować rok szkolny 2024/2025. Apel rozpoczął się od odśpiewania hymnu państwowego. Po przekazaniu sztandaru szkoły uczniom klasy VII absolwenci złożyli ślubowanie. Na wstępie glos zabrali dyrektor szkoły i ksiądz Bogdan Nitka. Dyrektor pan Mariusz Kopczyk pożegnał w imieniu całej społeczności szkoły panią
[…]