10 września klasa IV powędrowała do centrum Iwonicza- Zdroju. Naszym pierwszym celem była Bełkotka, ale po drodze zatrzymaliśmy się przy tężniach i Pamiątce. Po krótkim odpoczynku w altanie udaliśmy się do sanatorium Górnik, gdzie czekał nas dłuższy relaks w jaskini solnej. Wypoczęci, wyciszeni i zdrowsi postanowiliśmy zaspokoić głód. Dzięki Rodzicom nie musieliśmy zbierać drewna, ale ogień rozpaliliśmy sami, bo nic
[…]