Z okazji Dnia Edukacji Narodowej cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii. Na początku dyr. Mariusz Kopczyk powitał zebranych i zwrócił uwagę, że obchodzimy święto tych, którzy swoje życie zawodowe związali z oświatą. Podziękował też i złożył życzenia wszystkim pracownikom. Następnie klasa VII przyznała, na wzór Amerykańskiej Akademii Filmowej, Oscary dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Te wyróżnienia miały
[…]