10 października 2025r. Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum zapoczątkowało w Krośnie XVII edycję akcji charytatywnych „Pola Nadziei” i „Świąteczne pierniczki”. Naszą szkołę reprezentowały podczas konferencji regionalnej „Wolontariat hospicyjny” panie: Urszula Telesz i Justyna Warchoł. Prezes Towarzystwa pan Krzysztof Smerecki wręczył na ręce w/w pań podziękowania za ubiegłoroczne akcje dla wolontariuszy z naszej szkoły. Otrzymaliśmy też cebulki żonkili, które uczniowie klas 1-3
[…]