28 października 2025r. Przedstawiciele młodzieży szkolnej Maja, Karol i Radek uczestniczyli w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez opiekunów i uczniów Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-zdroju. Tytuł zajęć „Zostań liderem smaku” brzmiał zachęcająco i smakowicie. W czasie ich trwania uczniowie zapoznali się z właściwościami zdrowotnymi barwników roślinnych oraz przygotowali różnorodne przekąski, napoje i lody na bazie owoców i warzyw. Były to niejednokrotnie
[…]