30 października uczniowie klasy 5 i 6 wybrali się na pieszą wycieczkę do Lasu Grabińskiego. W związku ze zbliżającym się Świętem Zmarłych uczniowie uporządkowali teren wokół pomnika, zapalili znicze i złożyli kwiaty, oddając hołd ofiarom II wojny światowej. To była cenna lekcja pamięci, historii i szacunku dla tych, którzy oddali życie za naszą wolność.