W ramach działalności profilaktycznej szkoły 31 października odbyło się w naszej szkole spotkanie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Celem spotkania było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią: ruch drogowy, numery alarmowe, rola elementów odblaskowych, kontakty z obcymi. Policjanci poruszyli także temat cyberprzemocy i skutków, jakie może nieść za sobą niewłaściwe korzystanie z Internetu. Przestrzegali również,
[…]