Uczniowie z kl. VI i VII uczestniczyli w zajęciach w ramach ogólnopolskiego programu „Edukacja z wojskiem”. Inicjatywa ta realizowana jest przez Ministerstwo Obrony Narodowej i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Spotkanie miało na celu podniesienie świadomości młodzieży w zakresie bezpieczeństwa, obronności oraz właściwego zachowania w sytuacjach kryzysowych. Żołnierz Wojska Polskiego zaprezentował uczniom zagadnienia dotyczące wojskowości, bezpieczeństwa, pomocy medycznej i obrony cywilnej. Młodzież zyskała świadomość
[…]