3 i 4 grudnia uczniowie z kl. VI i VII wzięli udział w niezwykle intensywnej i pouczającej wycieczce edukacyjnej do Warszawy. Wyjazd ten był realizowany w ramach ogólnopolskiego programu Ministerstwa Finansów i Gospodarki „Lekcje o finansach”, którego celem jest zwiększenie wiedzy i świadomości ekonomicznej wśród najmłodszych. Naszą przygodę w Warszawie rozpoczęliśmy od wizyty w Ministerstwie Finansów. Wraz z przewodnikami obejrzeliśmy
[…]