Nasza Szkoła przyłączyła się do akcji charytatywnej na rzecz Maksa Tockiego. W trakcie zbiórki prowadzona była kwesta do puszki, a klasa I wraz z rodzicami i wychowawcą przygotowała wyjątkowy „Słodki Kącik”, w którym można było zakupić domowe wypieki i tym samym wesprzeć potrzebującą osobę. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, rodziców i całej społeczności szkolnej udało się zebrać 1160 zł, które zostały przekazane na
[…]