W piątek, 5 grudnia, w naszej szkole pojawił się wyjątkowy gość – Święty Mikołaj, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie dzieci. Uczniowie klas 1–3 powitali go z ogromną radością, a w szkolnych korytarzach od rana panowała świąteczna atmosfera. Mikołaj odwiedził każdą klasę, rozmawiał z dziećmi, słuchał piosenek i wierszyków przygotowanych specjalnie na tę okazję, a następnie wręczył wszystkim uczniom prezenty. Radości, uśmiechów
[…]