Klasa VIII uczestniczyła w wycieczce edukacyjnej do Wrocławia, która była realizowana w ramach ogólnopolskiego programu Ministerstwa Finansów i Gospodarki „Lekcje o finansach”. Uczniowie zobaczyli Pierwszy Urząd Skarbowy we Wrocławiu. Następnie udali się do Movie Gate na pokaz szalonego naukowca, podczas których wzięli udział w doświadczeniach z ciekłym azotem. Mogli skosztować „azotowych chrupek”, które pozwalały puszczać „dym”. Odbyli też ciekawą wędrówkę
[…]