10 lutego 2026r. w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie z podróżnikiem. Tym razem zostaliśmy zabrani na wspaniałą wycieczkę do Indii. Pan Dariusz z grupy „Trzask.pl” podzielił się z mani swoimi wspomnieniami z wyprawy. Dzięki pięknym zdjęciom, ciekawej, pełnej humoru opowieści oraz oryginalnym przedmiotom przywiezionym z Indii mogliśmy poznać choć trochę wielobarwną kulturę, religię, egzotyczne zwyczaje oraz życie codzienne mieszkańców.
[…]