Aby odczarować piątek 13 lutego 😉, klasy IV -V i VI-VII wyruszyły na wycieczkę do Iwonicza-Zdroju. Na początku klasy VI-VII odwiedziły bibliotekę, gdzie obejrzały wystawę z okazji 100-lecia Iwonickiego Klubu Narciarskiego ,,Górnik”. Następnie był czas na wspólną integrację przy grach planszowych. Klasy IV-V najpierw posiliły się pyszną pizzą, by nabrać sił przed „wyczynową” jazdą na łyżwach. Kolejnym punktem programu było
[…]