Kl. I-III wzięły udział w warsztatach prowadzonych przez p. Agnieszkę Stanisz i uczennice z kl. VIII: Maję Kandefer, Amelię Mikulec, Natalię Pelczar i Oliwię Wiernusz. Podczas zajęć dzieci uczyły się, jak postępować na miejscu zdarzenia, wzywać pomoc, wykonywać podstawowe czynności RKO oraz układać poszkodowanego w pozycji bocznej. Każdy uczeń miał okazję poćwiczyć na fantomie ustalony schemat udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty odbyły
[…]