Pod takim hasłem było realizowane kolejne zadanie w ramach Szkolnych Dni Kultury Zdrowotnej i Ekologicznej. Klasy starsze przygotowały plakaty, które pojawiły się na korytarzach i będą przypominały, jak konstruktywnie reagować na trudności, dostrzegać pozytywne aspekty w różnych sytuacjach oraz wierzyć w pozytywny skutek działań. Mamy więc w szkole ,,pozytywne korytarze”. W klasach młodszych z okazji Dnia Pozytywnego Myślenia odbyły się
[…]