Uczniowie klasy 2 zakończyli całoroczną przygodę z Zippim, otrzymując pamiątkowe dyplomy z rąk dyrektora szkoły pana Mariusza Kopczyka. Zajęcia kursu „Przyjaciele Zippiego” trwały przez cały rok szkolny. Zrealizowano 6 modułów, w każdym po 4 zagadnienia. Na zajęciach dzieci uczyły się:
- rozpoznawać uczucia,
- słuchać innych
- nawiązywać przyjaźń
- rozwiązywać problemy
- radzić sobie ze zmianami i stratami
- pomagać innym w różnych sytuacjach.
Działania podjęte przez wychowawczynię panią Urszulę Telesz we współpracy z rodzicami mają prowadzić do zapobiegania różnym problemom i kształtowania umiejętności kontrolowania własnych zachowań.

