logo

tel. 13 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

ZAKOŃCZENIE KURSU „PRZYJACIELE ZIPPIEGO” W KLASIE 2

Uczniowie klasy 2 zakończyli całoroczną przygodę z Zippim, otrzymując pamiątkowe dyplomy z rąk dyrektora szkoły pana Mariusza Kopczyka. Zajęcia kursu „Przyjaciele Zippiego” trwały przez cały rok szkolny. Zrealizowano 6 modułów, w każdym po 4 zagadnienia. Na zajęciach dzieci uczyły się:

  • rozpoznawać uczucia,
  • słuchać innych
  • nawiązywać przyjaźń
  • rozwiązywać problemy
  • radzić sobie ze zmianami i stratami
  • pomagać innym w różnych sytuacjach.

Działania podjęte przez wychowawczynię panią Urszulę Telesz we współpracy z rodzicami mają prowadzić do zapobiegania różnym problemom i kształtowania umiejętności kontrolowania własnych zachowań.

Comments are closed.