logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

Wigilie klasowe i Apel Bożonarodzeniowy

Wigilie klasowe, organizowane w naszej szkole przed Bożym Narodzeniem, na dobre wpisały się w tradycję szkoły. W tygodniu przedświątecznym poszczególne klasy spotykały się z wychowawcami i swoimi kolegami. Łamali się opłatkiem, składali sobie nawzajem życzenia, śpiewali kolędy. Było to wprowadzenie do kolejnych uroczystości związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

W dniu 22.12.2016 roku wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz rodzice uczestniczyli w apelu bożonarodzeniowym. Na wstępie ks. Karol Wandas przeczytał fragment  Pisma Świętego nawiązujący do Narodzenia Pańskiego i swoim słowem wprowadzi zebranych w nastrój swiateczny.

Jak co roku, najważniejszą częścią apelu były jasełka. Głównymi aktorami byli uczniowie klasy IIa i IIb, którzy zaprezentowali zebranym wydarzenia tej jedynej i niepowtarzalnej nocy. Dziękujemy p. Lidii Rachwał i p. Bożenie Wajdzie za przygotowanie z dziećmi jasełek.

Na zakończenie  dyrektor p. Mariusz Kopczyk oraz przedstawiciele samorządu szkoły podstawowej i gimnazjum złożyli życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne swoim kolegom, rodzicom i pracownikom szkoły.

Comments are closed.