logo

tel. (013) 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

„KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO” – REKOLEKCJE SZKOLNE

W dniach 14-15 marca odbyły się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. Poprowadził je dla nas ks. Paweł Pystka wikariusz parafii św. Stanisława Biskupa w Lubatowej. Przez dwa dni przeżywaliśmy rekolekcyjne spotkania, rozważania i modlitwę pod hasłem: „Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”. W rekolekcjach towarzyszyła nam również animatorka muzyczna Marysia Nowak, dzięki której mogliśmy radośnie spędzić czas i nauczyć się nowych piosenek.

W czasie rekolekcji szkolnych ks. Paweł przybliżył nam postać niezwykłego, włoskiego chłopca bł. Carlo Acutisa. Poznając jego historię, mogliśmy podjąć mądrą refleksję o nas samych i naszym postępowaniu. Był to czas bogaty w nowe doświadczenia i piękne treści, dzięki którym ksiądz rekolekcjonista prowadził nas do spotkania z Panem Jezusem.

Rekolekcje zakończyły się wspólną Mszą św. na sali gimnastycznej, którą sprawował ksiądz rekolekcjonista i proboszcz naszej parafii ks. Bogdan Nitka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Comments are closed.