Od września do naszej szkoły uczęszczają przedszkolaki z Iwonicza, z którymi integrujemy się poprzez różnego rodzaju akcje. Jedną z nich był Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Uczniowie z kl. V i VII zaprosili dzieci na spotkanie z Jasiem i Małgosią. W pięknych i pomysłowych strojach odczytali im bajkę, przeprowadzili konkursy i zachęcali do jak najczęstszego sięgania po książki.

