8.11.24r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Niepodległości. W wyjątkowy sposób uczniowie z Samorządu Szkolnego wyruszyli na korytarze z pytaniami o Polskę, sprawdzając jak dobrze znamy naszą historię, geografię i kulturę. To fantastyczny sposób, aby uczcić niepodległość i przypomnieć sobie jak piękny i wyjątkowy jest nasz kraj.

