Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów do wspólnej zabawy! Każdego dnia czeka na Was wyjątkowe wyzwanie – niech wiosna zagości w naszej szkole na dobre! Startujemy 17 marca! 17 marca ( poniedziałek) – ZIELONY DZIEŃ. Załóż coś zielonego i poczuj wiosenny klimat! 18 marca ( wtorek) – DZIEŃ NA OPAK! Ubierz się … na lewą stronę! Koszulka, spodnie, buty nie
[…]