Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów do wspólnej zabawy! Każdego dnia czeka na Was wyjątkowe wyzwanie – niech wiosna zagości w naszej szkole na dobre!
Startujemy 17 marca!
17 marca ( poniedziałek) – ZIELONY DZIEŃ.
Załóż coś zielonego i poczuj wiosenny klimat!
18 marca ( wtorek) – DZIEŃ NA OPAK!
Ubierz się … na lewą stronę! Koszulka, spodnie, buty nie do pary – im bardziej nietypowe połączenie, tym lepiej!
19 marca – DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR.
Im bardziej zwariowana fryzura, tym lepiej! Kolory, koki, warkocze – pełna dowolność !
20 marca – DZIEŃ BEZ PLECAKA!
Zostaw plecak w domu i przynieś książki w czymś nietypowym – torbie na zakupy, garnku, koszyku, a może w poduszce? Liczy się kreatywność
21 marca – DZIEŃ KOLOROWYCH SKARPETEK.
Załóż najbardziej kolorowe i nie do pary skarpetki!
Tego dnia czekają na Was także wyjątkowe atrakcje, zabawy i zadania! Bądźcie gotowi na świetną zabawę i wspólne świętowanie PIERWSZEGO DNIA WIOSNY!

