W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną odbył się w naszej szkole apel z okazji Wielkanocy. Uczniowie klas 2 i 3 wprowadzili zebraną w sali gimnastycznej społeczność szkolną w świąteczną atmosferę, prezentując program artystyczny pt. „Bóg nie umarł – Jezus żyje”. W rymowanych wersach dzieci przedstawiły historię zmartwychwstania, a w tekstach śpiewanych piosenek wybrzmiały życzenia nadziei, pokoju i radości w
[…]