W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną odbył się w naszej szkole apel z okazji Wielkanocy. Uczniowie klas 2 i 3 wprowadzili zebraną w sali gimnastycznej społeczność szkolną w świąteczną atmosferę, prezentując program artystyczny pt. „Bóg nie umarł – Jezus żyje”. W rymowanych wersach dzieci przedstawiły historię zmartwychwstania, a w tekstach śpiewanych piosenek wybrzmiały życzenia nadziei, pokoju i radości w sercu, jaką daje nam Zmartwychwstały Jezus. Następnie przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego odczytał życzenia świąteczne. Było też miejsce na wręczenie nagród, jakie zdobyli uczniowie w konkursach organizowanych ramach ”Szalonego tygodnia”. Na zakończenie dyrektor przypomniał o bezpieczeństwie podczas wiosennej przerwy oraz złożył wszystkim zebranym życzenia świąteczne. Najmłodsi uczniowie wracali do domów z pięknymi, samodzielnie wykonanymi ozdobami na wielkanocne stoły.

