3 czerwca klasy I-III były na wycieczce w Pstrągowej. Odwiedziliśmy „Ranczo Stodoła”, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji: zwiedzanie mini zoo połączone z karmieniem wielbłąda i kóz, wizyta w indiańskim tipi, letni kulig saniami na kołach ciągniętymi przez traktor, park linowy, tor pontonowy, dmuchańce. Uczniowie mieli też możliwość podziwiać okolicę z wieży widokowej oraz piec proziaki. Wycieczka była udana, pełna uśmiechów i radości.

