Dnia 22 września klasy V i VI udały się na wspólną wycieczkę na Przymiarki. Była to świetna okazja, aby podziwiać piękno przyrody i spędzić czas razem na świeżym powietrzu.
Po wspólnym spacerze i zabawach na łonie natury czekało na nas ognisko.
Upiekliśmy pyszne kiełbaski oraz ziemniaki, które smakowały wyjątkowo w tak pięknym otoczeniu. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców Leny Turkosz, którzy przygotowali dla nas ognisko i patyki na kiełbaski – dzięki Wam mogliśmy cieszyć się wspólną ucztą i miłą atmosferą!
To był niezapomniany dzień, pełen radości, integracji i wspólnych wrażeń!

