logo

tel. 13 435 08 20

ul. Szkolna 2

38-440 Iwonicz-Zdrój

WYCIECZKA NA PRZYMIARKI

Dnia 22 września klasy V i VI udały się na wspólną wycieczkę na Przymiarki. Była to świetna okazja, aby podziwiać piękno przyrody i spędzić czas razem na świeżym powietrzu.

Po wspólnym spacerze i zabawach na łonie natury czekało na nas ognisko.

Upiekliśmy  pyszne  kiełbaski oraz ziemniaki, które smakowały wyjątkowo w tak pięknym otoczeniu. Serdeczne podziękowania kierujemy  do  rodziców Leny Turkosz, którzy  przygotowali dla nas ognisko i patyki  na kiełbaski – dzięki Wam mogliśmy cieszyć się wspólną ucztą i miłą atmosferą!

To był niezapomniany dzień, pełen radości, integracji i wspólnych wrażeń!

Comments are closed.