W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła (po raz pierwszy) wzięła udział w 4 Ogólnopolskiej Kampanii „Przytul się do drzewa”, realizowanej w ramach projektu „Strażnicy lasów”. Swym udziałem dołączyliśmy do tysięcy szkół z całej Polski. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy pozytywnie przyjęli naszą propozycję i włączyli się do projektu.
Dziękujemy
