Z okazji zbliżającego się Narodowego Święta Niepodległości, Samorząd Uczniowski wyruszył w piątek korytarzami naszej szkoły, aby sprawdzić wiedzę uczniów na temat naszej ojczyzny. Pytania dotyczyły historii Polski, symboli narodowych oraz ważnych wydarzeń z przeszłości.
Za poprawne odpowiedzi uczestnicy akcji otrzymywali słodkie nagrody – co wywołało wiele radości i uśmiechów. Dzięki takim akcjom uczniowie mogli przypomnieć sobie, jak ważna jest znajomość historii i miłość do ojczyzny.

