Podczas piątkowego apelu wszyscy uczniowie, którzy brali udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Młodzież maluje gminę – twórczo o tożsamości”, otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nagrody ufundował Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój, pan Grzegorz Nieradka.
Uczniowie naszej szkoły brali udział w V edycji Ogólnopolskiej Akcji „Przytul się do drzewa”. Na piątkowym apelu wszystkim uczestnikom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie. Na stronie internetowej Strażników Lasów zostały umieszczone „Eko-kolaże” ze zdjęciami wszystkich uczestników. #straznicylasow Swoje zdjęcia możecie zobaczyć po wejściu na poniższy link https://straznicylasow.pl/wp-content/uploads/2025/10/Przytul%202025%20cz-5-www.jpg