Podczas piątkowego apelu wszyscy uczniowie, którzy brali udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Młodzież maluje gminę – twórczo o tożsamości”, otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. Nagrody ufundował Burmistrz Gminy Iwonicz-Zdrój, pan Grzegorz Nieradka.

